Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

    Ми знаємо, як зробити відпочинок незабутнім, як перетворити звичайний відпустку в справжній океан нових вражень за допомогою гарячих путівок, як догодити молодятам при організації весільних турів! Чи шукаєте ви затишний куточок на нашій планеті, щоб усамітнитися і провести весільний тур наодинці, або ж віддаєте перевагу багатолюдні курорти, де можна активно провести час в суспільстві, наше турагентство зі знанням своєї справи запропонує всі можливі варіанти - від економ-турів до путівок в розкішні готелі світу.

 

Чому ми?

 

    1. Ми не накручуємо ціни і не робимо Вам за рахунок накрутки знижку. Ви завжди бачите в пошуку актуальні тури за ціною операторів.

    2. Не треба витрачати ні час, ні гроші на поїздки по офісах агентів. Все що є в офісах, все той же Ви бачите на цьому сайті, з тією різницею, що ми не можемо сказати Вам ціну вище. Всі ціни актуальні і знаходяться в пошуку, який їх підтягує від всіх туроператорів України.

    3. Ви лежите на дивані, ми працюємо. Ми робимо бронь, стежимо за підготовкою документів, відстежуємо перенесення вильоту, супроводжуємо Вас під час поїздки 24/7. Ви завжди зможете зателефонувати і повідомити нам про проблему, що виникла в турі, і ми оперативно допоможемо Вам її вирішити.

    4. Ми не нав'язуємо Вам готелі, за наповнення яких агенство може отримати підвищену комісію, Ви і тільки Ви вибираєте відповідний Вам готель, читаєте про нього реальні відгуки туристів, переглядаєте його фотографії і приймаєте остаточне рішення. ми можемо порадити готель тільки тоді, коли Ви самостійно не можете зробити свого вибору, при цьому наша оцінка готелю буде об'єктивною і незалежною.

    5. Ми працюємо виключно офіційно. всі платежі в тому числі і на карту проходять через Банк і зараховуються не на рахунок фізичної особи, а на розрахунковий рахунок фізичної особи підприємця, про що Вам на електронну пошту після оплати приходить відповідна квитанція.

    6. Ми обов'язково укладаємо з Вами договір, що не складно зробити, тому що будь-яка електронне листування сьогодні прирівнюється до укладення договору. Відповідно до нашої Публічної офертою, розміщеної на даному сайті, ми направляємо Вам договір, на який Ви відповідаєте по електронній пошті своєю згодою, що відповідно до цивільного законодавства України прирівнюється до висновку письмового договору.

    7. Ми Вас не підганяємо, не примушуємо, що не змушуємо, не використовуємо психологічних прийомів. У нас рішення приймає тільки Турист. Купити тур Ви можете самостійно, за допомогою онлайн консультанта або в Києві в нашому офісі ТК "Анніра" на вул. Рогнеденская, 4. Тур Всім відкритий виключно для Вашої зручності, це виключає, особливо в високий сезон, знаходження в агентстві в черзі в очікування коли менеджер зможе приділити Вам увагу. Ми не наполягаємо, ми допомагаємо і робимо Ваш відпустку якісним і незабутнім.

 

Гарного відпочинку і чудових вражень !!!

 

 

Опублікувати в соціальних мережах