Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

    Всі користувачі сайту (в тому числі і комерційні), відплатити сервіси, що надаються https://www.tourvsem.com.ua/ мають можливість звернутися в Адміністрацію сайту (далі по тексту - "Компанія") з метою повернення коштів через цілодобову гарячу лінію компанії за номером +38 (098) 1562980. Рішення про відмову / повернення сплачених коштів приймається виключно Компанією в односторонньому порядку. При прийнятті даного рішення Компанія керується наступним зведенням правил:

 

Розділ 1

 

    Вартість оплати сервісів може бути повернута користувачеві тільки до моменту їх фактичного надання;

    Оплата сервісів, що діють на протязі одного дня, може бути повернута користувачеві тільки в день їх оплати;

 

розділ 2

 

    Сума коштів, розрахована відповідно до умов, описаних в Розділі 1, далі - "сума повернення", виплачується в такий спосіб і в таких обсягах:

    На Особистий рахунок користувача https://www.tourvsem.com.ua/ - 100% від суми, яка підлягає поверненню;

    На банківські реквізити, зазначені користувачем:

при оплаті сервісу через інші канали оплат (крім SMS-повідомлення) - 90% від суми, яка підлягає поверненню, за вирахуванням 3 грн.

при оплаті сервісу, через SMS-повідомлення - повернення коштів не проводиться, так як оплата даними способом є послугою стільникового оператора і гроші за доставлене повідомлення не повертаються;

    З Особистого рахунку користувача можливе повернення коштів на банківський рахунок, згідно способу поповнення особового рахунку, а також інформації, зазначеної в п. "2" даного розділу


розділ 3

 

    Після телефонного звернення користувача із запитом про повернення суми оплати сервісів на одному з проектів https://www.tourvsem.com.ua/ і схвальному вирішенні Адміністрації - користувачеві необхідно надати дані:

банківські реквізити, на які необхідно перерахувати суму повернення;

контактні дані для зв'язку - телефон і адресу електронної пошти;

реєстраційних дані: id користувача, номер телефону та email, зазначені в анкеті на сайті;

в разі позитивного рішення про повернення, кошти будуть перераховані на зазначені в заяві реквізити протягом 30 календарних днів.

Опублікувати в соціальних мережах