Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

    

ВАЖЛИВО

 

    Перед відправленням в подорож необхідно багато врахувати. Наступні поради можуть бути корисні вам при підготовці до поїздки. Перед від'їздом ознайомтеся з інформацією про країну, яку ви плануєте відвідати, і вивчите декілька слів на місцевій мові.

 

    Непоганою ідеєю буде придбання додаткової медичної або туристичної страховки. Документ, що підтверджує наявність страхового покриття, повинен бути у вас з собою, крім того рекомендується залишити копію кому-небудь з ваших родичів. Зробіть всі необхідні щеплення. Якщо ви берете з собою ліки, вони повинні бути в оригінальній упаковці. Візьміть рецепт лікаря на контрольовані ліки.     Якщо у вас є шприци, ви також повинні взяти медичне свідоцтво. Також залиште копії цих документів вдома.

 

    Переконайтеся, що термін дії вашого паспорта закінчується не раніше, ніж через шість місяців після закінчення поїздки. Зробіть копію сторінки з фотографією і зберігайте її окремо від паспорта. Іншу копію залиште вдома. Переконайтеся, що у вас є потрібні візи.

 

    Зберігайте квитанції на всі здійснювані покупки, включаючи рахунки за готель, прокат автомобілів і рахунки медичні послуги.

Опублікувати в соціальних мережах