Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Тури в розстрочку.

    На нашому сайті при виборі туру під його ціною можна вибрати розстрочку. Розстрочка надається терміном від 3 до 10 місяців рівними платежами. При цьому перший внесок Ви встановлюєте самостійно.

 

Розстрочку надає сервіс "Плати пізніше".

 

    Виберіть тур в пошуку, натисніть на нього, під ціною буде вказано Розстрочка 3 х (сума), натисніть на розстрочку, буде представлено можливу кількість платежів від 3 до 10 і сума кожного платежу, вкажіть суму першого внеску, система автоматично перерахує суму місячного платежу.

 

Переваги послуги «Тур в розстрочку» для туристів:

 

    При бажанні немає необхідності виходити з офісу / будинку для отримання розстрочки-«Тур в розстрочку» можна оформити онлайн (купити з розстрочкою не складніше, ніж купити за власні гроші);

    Унікальність ціноутворення - ніяких, додаткових або прихованих платежів і будь-яких страховок;
Турист самостійно вибирає зручну для себе форму оплати - 3, 4, 5 або 10 рівних щомісячних платежів, які сплачуються до 20 числа кожного місяця.
    Схема роботи при купівлі турів в розстрочку з ПлатіПозже:


1. Заповнення анкети:

 

    Онлайн: через сайт турагентства;
    Офлайн в офісі турагентсва самостійно або агентом з подальшою перевіркою даних і підписанням туристом;
    Заповнена анкета потрапляє в процесинговий центр послуги «Тур в розстрочку» на електронну адресу процесинг-центру.

 

2. Обробка анкети і формування документів

 

    Обробивши анкету в день отримання, процесинговий центр уточнює у турагента номер і дату основного договору на туристичне обслуговування з туристом і висилає готове для підписання додаткову угоду про розстрочення платежу.

 

3. Підписання документів з туристом

 

    Турагент укладає з туристом договір (обов'язково в 3-х примірниках), пересилає сканокопіі документів електронною поштою на адресу процесинг-центру (договір на туристичне обслуговування, додаткова угода про розстрочення платежу, паспорт і ід.код туриста (всі сторінки з відмітками), і документ, що підтверджує оплату першого платежу).

 

4. Фінансування

 

    Після отримання сканкопію документів процесинг-центр перераховує на поточний рахунок агента залишок вартості туру з урахуванням першого платежу туриста.

 

5. Виплата розстрочки туристом

 

    Поcледующіе платежі здійснюються туристом згідно графіка оплат відправленим йому на адресу вказану в анкеті процесинг-центром відповідно до обраного ним пакету розстрочки.

 

 

Опублікувати в соціальних мережах